Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

Amnesia Haze (opar amnézie)

Kód: 95
646 Kč 646 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 22%
  CBD: Medium
  Výnos uvnitř: 600 - 650 gr/m2
  Výnos venku: 650 - 700 gr/plant
  Výška uvnitř: 80 - 140 cm
  Výška venku: 175 - 210 cm
  Kvetení: 10 - 11 týdnů
  Měsíc sklizně: Konec října
  Genetická výbava: Amnesia Haze
  Typ: Sativa 70% Indica 30%
  Účinek: Dlouhodobé, silné, tělesná uvolněnost
  Klima: Dlouhé léto
  Chuť: Bylinná, citrusová, peprná, zemitá

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Amnesia Haze konopná semena jsou legendou mezi konopnými odrůdami a nabízejí jedinečný zážitek díky své intenzivní vůni, silným účinkům a vynikající kvalitě. Tato feminizovaná semena jsou ideální volbou pro pěstitele, kteří hledají odrůdu s výraznou sativou dominantní genetikou a energetizujícím účinkem.

Amnesia Haze

Rostlina Amnesia Haze je vyššího vzrůstu a dosahuje výšky kolem 120-150 cm. Je to vysoce větvící se rostlina s úzkými listy a hustými pupeny. Je vhodná pro pěstování ve vnitřních prostorech s dostatečným prostorem nebo venkovních zahradách, kde může těžit z příznivého slunečního světla.

Pupeny Amnesia Haze jsou velké, husté a plné pryskyřice. Mají výraznou vůni, která kombinuje tóny citrusů, koření a zemitého dřeva. Chuť je intenzivní a příjemně kořeněná, s náznaky ovocných tónů. Při kuřbě se otevřou bohaté a komplexní chuťové spektrum, které je pro Amnesia Haze charakteristické.

Co dělá Amnesia Haze opravdu výjimečnou, jsou její silné účinky. S vysokým obsahem THC dosahujícím až 20%, tato odrůda nabízí silnou sativou dominantní stimulaci. Pocítíte vzrušení, kreativitu a povzbudivou energii, která vás provází po dlouhou dobu. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají povzbuzující a inspirativní zážitek.

Amnesia Haze je také odolná a snadno pěstovatelná odrůda. Odolává chorobám a škůdcům, což usnadňuje péči o rostliny a zajišťuje vysokou kvalitu a výnosy. Je to skvělá volba pro pěstitele s různými úrovněmi zkušeností, kteří si přejí spolehlivou a výkonnou odrůdu.

Pokud jste milovníkem intenzivního sativního zážitku, pak jsou Amnesia Haze semena pro vás tou pravou volbou. Přinášejí vám nejen vynikající úrodu, ale také nezapomenutelný zážitek plný povzbuzujících a kreativních momentů. Jejich výrazná vůně, silné účinky a jedinečná chuť je příjemným potěšením pro každého konopného nadšence.

Používáme ověření věku Adulto