Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Apple Fritter (jablečný lívanec)

Kód: 137
719 Kč 719 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 24 %
  CBD: Nízký
  Genetická výbava: Sour Apple x Animal Cookies
  Typ: Sativa 40% Indica 60%
  Výnos uvnitř: 400 - 450 gr/m2
  Výnos venku: 450 - 500 gr/plant
  Výška uvnitř: 80 - 120 cm
  Výška venku: 120 - 150 cm
  Kvetení: 8 - 10 týdnů
  Měsíc sklizně: Začátek října
  Klima: Krátké léto
  Účinek: Kreativní, povznášející
  Chuť: Cukrová, ovocná, zemitá

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Apple Fritter feminizovaná konopná semena představují lahodnou a vzrušující odrůdu pro pěstitelé, kteří hledají kombinaci vynikající chuti, silných účinků a atraktivního vzhledu. Tato odrůda je inspirována slavným dezertem "Apple Fritter" a nabízí jedinečnou konopnou zkušenost.

Apple Fritter semena mají vysokou stabilitu a snadnou pěstovatelnost. Rostliny mají středně velký vzrůst a dosahují výšky kolem 100-150 cm. Mají silné větve a boční růst, který podporuje tvorbu hojných a kompaktních pupenů. Tato odrůda je vhodná pro pěstování jak vnitřním, tak i venkovním způsobem.

Jednou z nejvíce ohromujících vlastností Apple Fritter je její vynikající chuť. Pupeny mají sladkou a ovocnou vůni, která připomíná kombinaci jablek, skořice a vanilky. Při konzumaci si uživatelé mohou vychutnat harmonii sladkých, kořeněných a ovocných chutí, které připomínají pochoutku v podobě Apple Fritter dezertu. Apple Fritter je opravdovým lahodným zážitkem pro chuťové pohárky.

S vysokým obsahem THC, který se pohybuje kolem 20-24%, poskytuje Apple Fritter silný a intenzivní účinek. Při konzumaci mohou uživatelé očekávat uvolnění, euforii a vysokou dávku kreativity. Tato odrůda je vhodná pro ty, kteří hledají silné a příjemné účinky.

Doba květu Apple Fritter je přibližně 8-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení kvalitní výtěžnosti. Sklizené pupeny jsou velké, husté a plné pryskyřice, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost. Apple Fritter je také ceněna pro svou výtěžnost, což pěstitelům přináší hojné množství vysoce kvalitního materiálu.

Apple Fritter feminizovaná konopná semena jsou pro ty, kteří hledají odrůdu s vynikající chutí, silnými účinky a atraktivním vzhledem. S její sladkou a kořeněnou chutí, vyváženým obsahem THC a skvělou výtěžností je Apple Fritter neodolatelnou volbou pro konopné nadšence, kteří touží po kvalitní a lahodné konopné zkušenosti inspirované slavným dezertem.

Používáme ověření věku Adulto