Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Biscotti - (mandlové sušenky)

Kód: 143
719 Kč 719 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 25%
  CBD: Nízký
  Genetická výbava: Gelato 25 x Triangle Kush
  Typ: Sativa 20% Indica 80%
  Výnos uvnitř: 450 - 500 gr/m2
  Výnos venku: 550 - 600 gr/plant
  Výška uvnitř: 80 - 120 cm
  Výška venku: 140-180 cm
  Kvetení: 8 - 10 týdnů
  Měsíc sklizně: Říjen
  Klima: Krátké léto
  Účinek: Kreativní, povznášející
  Chuť: Cookie, ovocná, peprná

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Biscotti feminizovaná konopná semena představují vysoce kvalitní odrůdu pro pěstitelé, kteří touží po odrůdě s vynikající chutí, silnými účinky a elegantním vzhledem. Tato odrůda je inspirovaná slavným italským dezertem "Biscotti" a nabízí jedinečný konopný zážitek.

Biscotti semena mají vysokou stabilitu a jednoduchost pěstování. Rostliny mají středně velký vzrůst a dosahují výšky kolem 100-150 cm. Mají pevnou strukturu a silné větve, které podporují tvorbu hojných a kompaktních pupenů. Tato odrůda je vhodná pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem.

Jednou z nejvíce ohromujících vlastností Biscotti je její výtečná chuť. Pupeny mají sladkou a kořeněnou vůni, která připomíná kombinaci kávy, čokolády a oříšků. Při konzumaci si uživatelé mohou vychutnat komplexní harmonii sladkých, kořeněných a karamelových chutí, které dodávají potěšení jejich chuťovým pohárkům.

S vysokým obsahem THC, který se pohybuje kolem 20-25%, poskytuje Biscotti silný a intenzivní účinek. Při konzumaci mohou uživatelé očekávat uvolnění, euforii a mírnou sedaci. Tato odrůda je vhodná pro ty, kteří hledají silné a relaxační účinky s potenciálem zmírnění bolesti a úzkosti.

Doba květu Biscotti je přibližně 8-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení kvalitního výtěžku. Sklizené pupeny jsou středně velké, husté a plné pryskyřice, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost. Biscotti je také ceněna pro svou výtěžnost, což pěstitelům přináší dostatek vysoce kvalitního materiálu.

Biscotti feminizovaná konopná semena jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají odrůdu s vynikající chutí, silnými účinky a elegantním vzhledem. S její sladkou a kořeněnou chutí, vyváženým obsahem THC a skvělou výtěžností je Biscotti neodolatelnou volbou pro konopné nadšence, kteří touží po kvalitní a jedinečné konopné zkušenosti inspirované slavným italským dezertem.

Používáme ověření věku Adulto