Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Cereal Milk (obilné mléko)

Kód: 155
766 Kč 766 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 23%
  CBD: Nízký
  Genetická výbava: Y Life (Girl Scout Cookies x Cherry Pie) x Snowman
  Typ: Sativa 60% Indica 40%
  Výnos uvnitř: 450 - 500 gr/m2
  Výnos venku: 625 - 675 gr/plant
  Výška uvnitř: 80 - 140 cm
  Výška venku: 160 - 200 cm
  Kvetení: 8 - 10 týdnů
  Měsíc sklizně: Říjen
  Klima: Krátké léto
  Účinek: Dlouhodobý, kreativní, na soustředění
  Chuť: Borůvková, vanilková

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Cereal Milk feminizovaná konopná semena představují vzácnou a vynikající odrůdu, která nabízí neuvěřitelnou chuťovou paletu, silné účinky a unikátní zážitek. Tato odrůda je inspirována mlékem s nádechem cereálií, a přináší jedinečnou kombinaci chutí a aroma.

Cereal Milk semena jsou známá svou stabilitou a snadnou pěstovatelností. Rostliny mají středně velký vzrůst a dosahují výšky kolem 100-150 cm. Mají silné větve a boční růst, což umožňuje tvorbu hojných a kompaktních pupenů. Tato odrůda je vhodná pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem.

Jednou z nejvíce fascinujících vlastností Cereal Milk je její vynikající chuť. Pupeny mají sladké, krémové a mléčné aroma, které připomíná kombinaci cereálií, vanilky a mléka. Při konzumaci si uživatelé mohou vychutnat rozmanitou paletu sladkých, vanilkových chutí, které potěší jejich chuťové pohárky. 

S vysokým obsahem THC, který se pohybuje kolem 20-23%, poskytuje Cereal Milk silný a intenzivní účinek. Při konzumaci mohou uživatelé očekávat euforii, radost a uvolnění. Tato odrůda je vhodná pro ty, kteří hledají silné a povzbudivé účinky.

Doba květu Cereal Milk je přibližně 8-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení kvalitního výtěžku. Sklizené pupeny jsou plné, husté a pokryté vrstvou pryskyřice, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost. Cereal Milk je také ceněna pro svou výtěžnost, což pěstitelům přináší hojné množství vysoce kvalitního materiálu.

Cereal Milk feminizovaná konopná semena jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají odrůdu s unikátní chutí, silnými účinky a nezapomenutelným zážitkem. S její sladkou a mléčnou chutí, vyváženým obsahem THC a skvělou výtěžností je Cereal Milk lákavou volbou pro konopné nadšence, kteří touží po kvalitní a jedinečné konopné zkušenosti inspirované snídaněmi a mlékem.

Používáme ověření věku Adulto