Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Fat Banana Auto (banánek)

Kód: 53
550 Kč 550 Kč / 3 ks
Objednáno
Druh odrůdy: Samonakvétací
Množství: 3 semena
THC: 22%
CBD: Nízký
Výnos uvnitř: 375 - 450 gr/m2
Výnos venku: 90 - 175g/plant
Výška uvnitř: 70-100 cm
Výška venku: 80 - 120 cm
Kvetení: 7 - 8 týdnů
Měsíc Sklizně: 9-10 týdnů po vyrašení
Genetická výbava: Fat Banana x Cookies Auto
Typ: Sativa 20% Indica 70% Ruderalis 10%
Účinek: Čisté, uklidňující
Klima: Dlouhé léto
Chuť: Banán, ovocná, zemitá

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Fat Banana Auto - konopná semena představují skvělou volbu pro pěstitele, kteří hledají vynikající odrůdu s jedinečnými vlastnostmi. Tato feminizovaná odrůda konopí kombinuje vlivy genetiky Banana OG a Cookies Auto, což vytváří zážitek plný chuti, silných účinků a ohromujícího vzhledu.

Rostliny Fat Banana Auto jsou robustní a kompaktní s pevnou strukturou a krátkou dobu vegetace. Díky svým samonakvétacím vlastnostem jsou vhodné pro pěstování jak uvnitř, tak venku. Mají krásné tmavě zelené listy a vyvinou se do výšky kolem 80-100 cm, což z nich dělá vhodnou volbu pro omezené prostory.

Jednou z největších předností Fat Banana Auto jsou její plody - velké a těžké pupeny pokryté hustou pryskyřicí. Pupeny mají vynikající chuťový profil, který kombinuje sladké tóny banánu s příjemnými kořeněnými a ořechovými nuancemi. Když se otevřou, uvolní se intenzivní aroma, které zaujme všechny kolem.

S obsahem THC se pohybujícím kolem 22%, Fat Banana Auto nabízí silné a příjemné účinky. Po kouření nebo konzumaci této odrůdy mohou uživatelé očekávat euforii, uvolnění a mírnou sedaci. Je ideální pro uvolnění napětí, zmírnění stresu a relaxaci po náročném dni.

Doba květu Fat Banana Auto je přibližně 9 týdnů od klíčení, což je relativně krátké období v porovnání s jinými odrůdami. Výnosy jsou velkorysé, a to jak uvnitř, tak venku, což zaručuje spokojenost pěstitelů. Kromě toho, rostliny mají vynikající odolnost vůči plísním a chorobám, což usnadňuje jejich pěstování.

Fat Banana Auto je ideální volbou pro pěstitelé, kteří touží po konopných semenech s vynikající chutí, silnými účinky a snadnou pěstovatelností. S jejím lahodným aroma, vysokým výnosem a silnými účinky uspokojí nejen konopné nadšence, ale i rekreační uživatele, kteří hledají jedinečný a potěšující zážitek.

Používáme ověření věku Adulto