Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Green Gelato (zelená zmrzlina)

Kód: 104
598 Kč 598 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 25%
  CBD: Nízký
  Výnos uvnitř: 350 - 400 gr/m2
  Výnos venku: 450 - 500 gr/plant
  Výška uvnitř: 80 - 140 cm
  Výška venku: 170 - 200 cm
  Kvetení: 8 - 10 týdnů
  Měsíc sklizně: Konec září
  Genetická výbava: Banana x OG Kush
  Typ: Sativa 30% Indica 70%
  Účinek: Uklidňující
  Klima: Krátké léto
  Chuť: Banán, citrusová, peprná, skunková, zemitá

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Green Gelato feminizovaná konopná semena jsou vynikající volbou pro pěstitelé, kteří touží po odrůdě s vysokou kvalitou, silnými účinky a lahodnou chutí. Tato odrůda je výsledkem křížení mezi slavnými genetikami Thin Mint Girl Scout Cookies a Sunset Sherbet, čímž vytváří jedinečnou kombinaci aromatických a silných vlastností.

Green Gelato semena mají vysokou stabilitu a dobrou odolnost proti škůdcům a nemocem. Rostliny mají středně velký až velký vzrůst, dosahující výšky kolem 80-120 cm. Mají silné větve a boční větve, které podpírají jejich bohatou úrodu a zajišťují, že rostliny jsou schopny unést těžké a husté pupeny.

Jednou z nejvíce ohromujících vlastností Green Gelato je její intenzivní chuť. Pupeny mají bohaté sladké aroma s příjemnými ovocnými tóny a jemnými kořeněnými podtóny. Při konzumaci si uživatelé mohou vychutnat kombinaci citronového sorbetu, sladkého pečeného dezertu a exotického ovoce. Green Gelato je opravdu lahodnou odrůdou, která potěší chuťové pohárky.

Green Gelato obsahuje vysoké množství THC, které se pohybuje kolem 25%. To zajišťuje silný a intenzivní účinek, který kombinuje euforii s relaxací a mírnou sedací složkou. Tato odrůda je vhodná pro uživatele, kteří hledají silné a dlouhotrvající účinky a chtějí se uvolnit a odreagovat.

Doba květu Green Gelato se pohybuje kolem 8-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení vysoké kvality výnosu. Sklizené palice jsou husté, pryskyřičnaté a plné trichomů, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost. Green Gelato je známá také pro svou výnosnost, což z ní činí skvělou volbu pro pěstitelské nadšence.

Green Gelato feminizovaná konopná semena jsou pro ty, kteří hledají odrůdu s vysokou kvalitou, silnými účinky a lahodnou chutí. S její intenzivní aromou, vysokým obsahem THC a bohatou úrodou je Green Gelato lákavou volbou pro všechny konopné nadšence, kteří touží po jedinečné a vysoce kvalitní konopné zkušenosti.

Používáme ověření věku Adulto