Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Gushers (sladké cukrovinky)

Kód: 146
695 Kč 695 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství:  3 semena
  THC: 24 %
  CBD: Nízký
  Genetická výbava: Gelato 41 x Triangle Kush
  Typ: Sativa 40% Indica 60%
  Výnos uvnitř: 450 - 500 gr/m2
  Výnos venku: 650 - 700 gr/plant
  Výška uvnitř: 70-120
  Výška venku: 120 - 150 cm
  Kvetení: 8 - 10 týdnů
  Měsíc sklizně: Začátek října
  Klima: Krátké léto
  Účinek: Navozující smích, povznášející, tělesná uvolněnost
  Chuť: Cookie, ovocná, zemitá

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Gushers feminizovaná konopná semena jsou exkluzivní odrůdou, která přináší výjimečnou kombinaci chutí, silných účinků a vizuálního dojmu. Tato odrůda je inspirovaná slavnými ovocnými želé bonbóny "Gushers" a nabízí jedinečný a sladký konopný zážitek.

Gushers semena mají vysokou stabilitu a snadnou pěstovatelnost. Rostliny mají střední vzrůst a dosahují výšky kolem 80-120 cm. Mají pevnou strukturu a silné boční větve, které podporují tvorbu těžkých a hustých pupenů. Tato odrůda je vhodná pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem.

Jednou z nejvíce fascinujících vlastností Gushers je její sladká chuť. Pupeny mají intenzivní a nasládlou ovocnou vůni, která připomíná kombinaci exotických plodů, jako jsou maliny, jahody a citrusy. Při konzumaci si uživatelé mohou vychutnat bohatou paletu sladkých, ovocných a šťavnatých chutí, které potěší jejich chuťové pohárky. Gushers je opravdovým lahodným zážitkem.

S vysokým obsahem THC, který se pohybuje kolem 20-24%, poskytuje Gushers silný a intenzivní účinek. Při konzumaci mohou uživatelé očekávat euforii, relaxaci a radostný pocit. Tato odrůda je vhodná pro ty, kteří hledají silné a povzbudivé účinky.

Doba květu Gushers je přibližně 8-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení kvalitního výtěžku. Sklizené pupeny jsou plné, husté a pokryté vrstvou pryskyřice, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost. Gushers je také ceněna pro svou výtěžnost, což pěstitelům přináší dostatek kvalitního materiálu.

Gushers feminizovaná konopná semena jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají odrůdu s výjimečnou chutí, silnými účinky a vizuálním dojmem. S její sladkou a ovocnou chutí, vyváženým obsahem THC a skvělou výtěžností je Gushers neodolatelnou volbou pro konopné nadšence, kteří touží po kvalitní a jedinečné konopné zkušenosti inspirované slavnými ovocnými želé bonbóny.

Používáme ověření věku Adulto