Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - North Thunderfuck (severní šuk)

Kód: 116
646 Kč 646 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 22%
  CBD: Nízký
  Výnos uvnitř: 450 - 500 gr/m2
  Výnos venku: 500 - 550 gr/plant
  Výška uvnitř: 80 - 120 cm
  Výška venku: 160 - 190 cm
  Kvetení: 8 - 9 týdnů
  Měsíc sklizně: Polovina října
  Genetická výbava: Matanuska Thunderfuck Bx3
  Typ: Sativa 50% Indica 50%
  Účinek: Euforické
  Klima: Krátké léto
  Chuť: Borovicová, citrusová, pichlavá, skunková

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

North Thunderfuck feminizovaná konopná semena jsou odrůdou, která přináší mohutnou silou, intenzivní aroma a vynikající výsledky. Tato hybridní odrůda je výsledkem křížení mezi dvěma slavnými genetikami, kterými jsou North Lights 5 a legendární Blueberry.

North Thunderfuck semena mají vynikající stabilitu a snadnou pěstovatelnost. Rostliny mají robustní vzrůst a dosahují výšky kolem 100-150 cm. Mají silné větve a bohatý boční růst, což jim dodává hustý a kompaktní vzhled. Tato odrůda je vhodná pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem.

Jednou z nejvíce fascinujících vlastností North Thunderfuck je její intenzivní aroma. Pupeny mají silné nasládlé a ovocné vůně, které připomínají lesní plody a třešně. Při konzumaci si uživatelé mohou užít bohatou kombinaci sladkých, ovocných a jemně dřevitých chutí. North Thunderfuck je skutečným lahodným zážitkem pro chuťové pohárky.

S vysokým obsahem THC, který se pohybuje kolem 20-22%, poskytuje North Thunderfuck silný a intenzivní účinek. Při konzumaci mohou uživatelé očekávat euforii, uvolnění a potenciálně mírnou sedaci. Tato odrůda je vhodná pro ty, kteří hledají silný a relaxační zážitek.

Doba květu North Thunderfuck je přibližně 8-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení kvalitní výtěžnosti. Sklizené pupeny jsou velké, husté a plné pryskyřice, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost. North Thunderfuck je také ceněna pro svou výnosnost, což pěstitelům přináší hojné množství vynikajícího materiálu.

North Thunderfuck feminizovaná konopná semena jsou pro ty, kteří hledají silnou odrůdu s vynikajícím aromatem a intenzivními účinky. S její bohatou chutí, vyváženým obsahem THC a skvělou výtěžností je North Thunderfuck lákavou volbou pro konopné nadšence, kteří touží po kvalitní a mocné konopné zkušenosti.

Používáme ověření věku Adulto