Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

O.G. Kush

Kód: 134
509 Kč 509 Kč / 3 ks
Objednáno
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 19%
  CBD: Medium
  Výnos uvnitř: 425 - 475 gr/m2
  Výnos venku: 500 - 550 gr/plant
  Výška uvnitř: 90 - 160 cm
  Výška venku: 180 - 220 cm
  Kvetení: 7 - 9 týdny
  Měsíc sklizně: Říjen
  Genetická výbava: Chemdawg x Lemon Thai x Pakistani Kush
  Typ: Sativa 25% Indica 75%
  Účinek: Povznášející, uklidňující
  Klima: Krátké léto
  Chuť: Borovicová, citrusová, ovocná

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

O.G. Kush feminizovaná konopná semena jsou jednou z nejuznávanějších odrůd na trhu, známou pro své vynikající genetické vlastnosti, silné účinky a charakteristickou vůni. Tato odrůda je legendou mezi milovníky konopí a její popularita neustále roste.

OG Kush aka Premium OG Kush Weed Strain Information | Leafly

O.G. Kush semena se vyznačují vysokou stabilitou a konzistentností. Rostliny mají středně velký vzrůst a dosahují výšky kolem 90-160 cm. Jsou kompaktní a silné, což je činí vhodnými pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem. Jejich robustní struktura umožňuje snadnou manipulaci při pěstování a zajišťuje, že rostliny jsou odolné vůči vnějším vlivům.

Jednou z nejvíce fascinujících vlastností O.G. Kush je její jedinečná vůně. Pupeny mají silnou a intenzivní vůni, která kombinuje citrusové, zemité a kořeněné tóny. Při konzumaci si uživatelé mohou užít bohatou kombinaci exotických, citrusových a dřevitých chutí, které zanechávají dlouhotrvající dojem na chuťových buňkách.

O.G. Kush obsahuje vyšší obsah THC, který se pohybuje kolem 20-25%. Poskytuje tak silný a dlouhotrvající účinek, který kombinuje relaxaci s euforií a mírnou sedací složkou. Tato odrůda je vhodná pro ty, kteří hledají hlubokou relaxaci, zmírnění bolesti a zlepšení nálady.

Doba květu O.G. Kush je přibližně 8-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení vysoké kvality výnosu. Skliděné pupeny jsou husté, kompaktní a plné pryskyřice, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost. O.G. Kush je také ceněna pro svou výnosnost, což přináší pěstitelům hojné množství vysoce kvalitního materiálu.

O.G. Kush feminizovaná konopná semena jsou pro ty, kteří hledají odrůdu s legendárními genetickými vlastnostmi, silnými účinky a jedinečnou vůní. S její charakteristickou vůní, vyváženým obsahem THC a skvělou výtěžností je O.G. Kush neodolatelnou volbou pro konopné nadšence, kteří touží po kvalitní a vysoce ceněné konopné zkušenosti.

Používáme ověření věku Adulto