Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Purple Queen Auto (fialová královna)

Kód: 59
550 Kč 550 Kč / 3 ks
Objednáno
Druh odrůdy: Samonakvétací
Množství: 3 semena
THC: 16%
CBD: Nízký
Výnos uvnitř: 350 - 400 gr/m2
Výnos venku: 100 - 150 gr/plant
Výška uvnitř: 90-130 cm
Výška venku: 90 - 140 cm
Kvetení: 6 - 7 Týdny
Měsíc sklizně: 8-9 týdnů po vyrašení
Genetická výbava: Purple Queen x Critical Auto
Typ: Sativa 15% Indica 80% Ruderalis 5%
Účinek: Euforické, uklidňující
Klima: Dlouhé léto
Chuť: Citrusová, zemitá

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Purple Queen Auto - konopná semena představují skvělou volbu pro pěstitelé, kteří touží po odrůdě s výrazným vzhledem, bohatým chutí a silnými účinky. Tato samonakvétací odrůda konopí kombinuje genetiku Purple Queen a ruderalis, což jí dodává jedinečné vlastnosti.

Rostliny Purple Queen Auto jsou robustní a kompaktní, se středně velkým vzrůstem. Mají tmavě zelené listy, které se během kvetení překrývají nádhernými fialovými a tmavými odstíny. Tento výrazný barevný kontrast dělá z rostliny skutečnou vizuální lahůdku.

Jednou z největších předností Purple Queen Auto jsou její plody - pupeny, které jsou pokryté bohatou vrstvou pryskyřice a mají intenzivní fialovou barvu. Tyto pupeny mají také vynikající chuťový profil, který kombinuje sladké a ovocné tóny s jemnými kořeněnými nuancemi. Při konzumaci budou uživatelé nadšeni příjemnou a lahodnou chuťou.

S obsahem THC kolem 15-16%, Purple Queen Auto nabízí silné a vyvážené účinky. Po kouření této odrůdy mohou uživatelé očekávat uvolnění, euforii a mírnou sedaci. Je ideální pro relaxaci, zmírnění stresu a podporu dobré nálady.

Doba květu Purple Queen Auto je přibližně 8-9 týdnů od klíčení, což znamená, že rychle dosáhne zralosti a připraví se na sklizeň. Je také známá pro svou odolnost vůči plísním a chorobám, což zjednodušuje pěstování i pro začátečníky.

Purple Queen Auto je skvělou volbou pro pěstitelé, kteří hledají konopná semena s výrazným vzhledem, bohatou chutí a silnými účinky. S její nádhernou fialovou barvou, vynikajícím chuťovým profilem a silnými účinky nabízí tato odrůda zážitek, který uspokojí jak konopné nadšence, tak rekreační uživatele.

 
 
 
Používáme ověření věku Adulto