Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Purple Queen (fialová královna)

Kód: 89
479 Kč 479 Kč / 3 ks
Skladem
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 22%
  CBD: Nízký
  Výnos uvnitř: 450 - 500 gr/m2
  Výnos venku: 650 - 700 gr/plant
  Výška uvnitř: 80 - 120 cm
  Výška venku: 175 - 210 cm
  Kvetení: 8 - 9 týdnů
  Měsíc sklizně: Říjen
  Genetická výbava: Hindu Kush x Purple Afghani
  Typ: Sativa 25% Indica 75%
  Účinek: Euforické, uklidňující
  Klima: Krátké léto
  Chuť: Citrusová, zemitá

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Purple Queen feminizovaná konopná semena jsou dokonalou volbou pro pěstitelé, kteří touží po pestrobarevné a vizuálně ohromující konopné rostlině. Tato odrůda je známá svou intenzivní fialovou a tmavě nachovou barvou, která se projevuje jak na listech, tak na pupenech, což ji činí jednu z nejokouzlujících odrůd na trhu.

Purple Queen semena se vyznačují vynikající stabilitou a spolehlivostí. Rostliny mají střední až větší vzrůst, dosahující výšky kolem 80-120 cm. Mají silný stonky a větve, které jsou schopné unést těžké a pryskyřičnaté pupeny, což činí tuto odrůdu vhodnou pro techniky třepání a superponičního pěstování.

Jednou z nejvíce fascinujících vlastností Purple Queen je její výrazná barva. Listy mají tmavě zelenou barvu, která se v průběhu kvetení mění na nachovou a fialovou. Pupeny jsou zcela zahalené do tmavofialového kabátu, který vytváří ohromující kontrast s bílými a oranžovými chlupy. Tato vizuální přitažlivost dělá z Purple Queen skutečnou královnu mezi konopnými odrůdami.

Kromě svého ohromujícího vzhledu nabízí Purple Queen také kvalitní účinky. Obsah THC se pohybuje kolem 20-22%, což zajišťuje silný a uklidňující účinek. Při konzumaci této odrůdy se můžete těšit na relaxaci, zklidnění a příjemnou euforii, která uspokojí i nejnáročnější uživatele.

Doba květu Purple Queen je přibližně 8-9 týdnů, což je relativně krátké období pro tak kvalitní výsledek. Sklizené pupeny mají hustou strukturu a vynikající pryskyřičnatý povlak, který dodává výrobku vysokou trvanlivost a intenzivní aroma. Chuťově se Purple Queen pohybuje od ovocných a květinových tónů až po lehký kořeněný podtón.

Purple Queen feminizovaná konopná semena jsou pro pěstitele, kteří chtějí oživit svou zahradu nebo pěstební prostor neobvyklou a poutavou rostlinou. S její ohromující fialovou barvou, vysokou kvalitou a příjemnými účinky je Purple Queen neodolatelnou volbou pro ty, kteří hledají něco jedinečného a zároveň kvalitního z konopného sektoru.

Používáme ověření věku Adulto