Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

Purplematic

Kód: 188
817 Kč 817 Kč / 3 ks
Objednáno
  Druh odrůdy: CBD
  Množství: 3 semena
  THC: 0,5%
  CBD: 17%
  Výnos uvnitř: 375 - 450 gr/m2
  Výnos venku: 110-150 gr/plant
  Výška uvnitř: 70-120
  Výška venku: 100 - 140 cm
  Kvetení: 7 - 8 týdnů
  Měsíc sklizně: 8-9 týdnů po vyrašení
  Genetická výbava: Kush Rose Auto CBD x Afghan Rose Auto CBD
  Typ: 5% Sativa 90% Indica 5 Ruderalis
  Účinek: Čisté, uklidňující
  Klima: Dlouhé léto
  Chuť: Ananasová, cukrová, ovocná

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Konopná semena Purplematic jsou fascinující odrůdou s krásnými fialovými odstíny, vysokým obsahem THC a snadnou pěstovatelností. Tato feminizovaná odrůda je vyšlechtěna tak, aby poskytovala pěstitelům atraktivní a kvalitní pupeny s vynikajícími účinky.

Purplematic CBD

Purplematic semena se vyznačují stabilitou a rychlým růstem. Rostliny mají středně velký vzrůst a dosahují výšky kolem 70-120 cm. Jsou dobře strukturované s pevnými větvemi a plnou korunou, která se postupně přetváří do výrazných fialových tónů během květu. Tato odrůda je vhodná pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem.

Jednou z nejvíce přitažlivých vlastností Purplematic je její výrazná fialová barva. Pupeny mají intenzivní fialové a tmavé odstíny, které dodávají rostlinám a skliděným pupenům esteticky působivý vzhled. Tato vizuální atraktivita činí Purplematic oblíbenou u pěstitelů i uživatelů, kteří chtějí si užít nejen výjimečnou chuť, ale i oku lahodící konopí.

Purplematic obsahuje vyšší obsah THC, který se pohybuje kolem 15-20%. Poskytuje tak příjemný a vyvážený účinek, který kombinuje relaxaci s mírnou euforií. Tato odrůda je vhodná pro ty, kteří hledají zklidnění, uvolnění a mírné povzbuzení.

Doba květu Purplematic je přibližně 8 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení kvalitní výtěžnosti. Skliděné pupeny mají hustou strukturu a jsou pokryté vrstvou pryskyřice, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost.

Purplematic feminizovaná konopná semena jsou pro ty, kteří hledají konopí s výraznou fialovou barvou, silným účinkem a snadnou pěstovatelností. S její atraktivní vizuální přitažlivostí, příjemnými účinky a rychlým růstem je Purplematic lákavou volbou pro konopné nadšence, kteří chtějí si užít nejen kvalitní, ale i vizuálně ohromující konopnou zkušenost.

Používáme ověření věku Adulto