Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Royal Gorilla Auto (královská gorila)

Kód: 50
645 Kč 645 Kč / 3 ks
Objednáno
  Druh odrůdy: Samonakvétací
  Množství: 3 semena
  THC: 20%
  CBD: Nízký
  Výnos uvnitř: 325 - 400 gr/m2
  Výnos venku: 120 - 170 gr/plant
  Výška uvnitř: 60-120cm
  Výška venku: 60-140cm
  Kvetení: 6 - 8 Týdnů
  Měsíc sklizně: 10-12 týdnů po vyrašení
  Genetická výbava: Gorilla x Cookies x Ruderalis
  Typ: Sativa 30% Indica 50% Ruderalis 20%
  Účinek: Tělesná uvolněnost, těžké, vyklidněné
  Klima: Dlouhé léto
  Chuť: Borovicová, citrusová, ovocná

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Royal Gorilla Auto - konopná semena představují jedinečnou volbu pro pěstitelé, kteří hledají snadnou a rychlou cestu k vynikající kvalitě a silným účinkům. Tato samonakvétací feminizovaná odrůda konopí je výsledkem křížení mezi Royal Gorilla a ruderalis genetikou, čímž je zajištěna robustnost, stabilita a snadná pěstovatelnost.

Rostliny Royal Gorilla Auto jsou kompaktní a dobře vyvážené. Dosahují střední výšky, což z nich činí ideální volbu pro pěstování v různých prostorových omezeních. Mají tmavě zelené listy a vykazují vysoce lepkavé pupeny, které jsou pokryty klejotem pryskyřice obsahujícím vysoké množství THC.

Jednou z největších předností Royal Gorilla Auto je její silný a intenzivní účinek. S obsahem THC dosahujícím 20-22% nabízí tato odrůda euforii, uvolnění a mírnou sedaci. Je vhodná pro uvolnění stresu, zmírnění bolesti a podporu relaxace po náročném dni.

Royal Gorilla Auto také láká svým vynikajícím chuťovým profilem. Pupeny mají sladkou a ovocnou chuť s tóny skořice a piniového oříšku. Po rozbalení se uvolňuje silné aroma, které je neodolatelné pro konopné nadšence.

Doba květu Royal Gorilla Auto je přibližně 8-10 týdnů od klíčení, což je relativně krátká doba pro dosažení vysoké kvality a výtěžnosti. Rostliny této odrůdy jsou odolné vůči plísním a chorobám, což usnadňuje jejich pěstování a minimalizuje potenciální problémy.

Royal Gorilla Auto konopná semena jsou skvělou volbou pro pěstitelé, kteří hledají snadnou a spolehlivou cestu k vynikající kvalitě, silným účinkům a vynikajícímu chuťovému zážitku. S jejich samonakvétací vlastností, kompaktním růstem a vysokým obsahem THC přinášejí tato semena nezapomenutelnou konopnou zkušenost.

Používáme ověření věku Adulto