Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Royal Gorilla (královská gorila)

Kód: 83
646 Kč 646 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 27%
  CBD: Nízký
  Výnos uvnitř: 500 - 550 gr/m2
  Výnos venku: 550 - 600 gr/plant
  Výška uvnitř: 90 - 160 cm
  Výška venku: 130 - 170 cm
  Kvetení: 8 - 10 týdnů
  Měsíc sklizně: Polovina října
  Genetická výbava: Sour Dubb x Chem Sis x Chocolate Diesel
  Typ: Sativa 50% Indica 50%
  Účinek: Čisté, uklidňující
  Klima: Krátké léto
  Chuť: Borovicová, čokoládová, dieselová, ovocná, pichlavá

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Royal Gorilla feminizovaná konopná semena jsou špičkovým genetickým pokladem, který by neměl uniknout žádnému vášnivému pěstiteli konopí. Tato odrůda je výsledkem křížení mezi třemi slavnými genetikami: Chem Sister, Sour Dubb a legendární Chemdawg. Výsledkem je výjimečně silná a vysokoúčinná odrůda, která je mezi milovníky konopí ceněna pro své jedinečné vlastnosti.

Royal Gorilla feminizovaná semena mají vynikající stabilitu a jednotný růstový vzor. Pěstitelé mohou očekávat robustní rostliny s výškou kolem 90-160 cm a bohatými bočními větvemi. Listy jsou tmavě zelené s výraznými listovými prsty a širokými peristy.

Co dělá Royal Gorilla opravdu zvláštní je její vysoký obsah THC, který se pohybuje mezi 24-27%. Tato odrůda je jednou z nejsilnějších dostupných na trhu, což ji činí skutečným klenotem pro milovníky silného účinku. Konzumace Royal Gorilla vyvolává silný a dlouhotrvající psychoaktivní efekt, který poskytuje intenzivní euforii, uvolnění a šťastný pocit.

Rostliny Royal Gorilla mají také velkou odolnost proti škůdcům a nemocem, což z nich dělá vhodnou volbu pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem. Doba květu této odrůdy se pohybuje kolem 8-9 týdnů, což je relativně krátký časový rámec pro dosažení vysoké výtěžnosti.

Když je sklizeno, Royal Gorilla nabízí bohatou úrodu hustých, pryskyřičnatých pupenů. Jejich výrazná aroma je kombinací ovocných a květinových tónů s jemným kořeněným podtónem. Pupeny mají také vynikající trvanlivost a nabízejí výbornou kvalitu pro uživatele a pěstitelské nadšence.

Royal Gorilla feminizovaná konopná semena jsou určena pro ty, kteří hledají vysokou kvalitu, intenzivní účinek a skvělou výtěžnost. Jejich pěstování přináší potěšení a odměnu v podobě jedinečných a silných pupenů, které si zaslouží pozornost každého konopného nadšence.

Používáme ověření věku Adulto