Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

Royal Medic (královský lékař)

Kód: 170
355 Kč 355 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: CBD
  Množství: 3 semena
  THC: 10%
  CBD: Nalitý
  Výnos uvnitř: 500 - 550 gr/m2
  Výnos venku: 475 - 525 gr/plant
  Výška uvnitř: 80 - 120 cm
  Výška venku: 120 - 150 cm
  Kvetení: 9 - 10 týdnů
  Měsíc sklizně: Začátek října
  Genetická výbava: Critical x Juanita
  Typ: Sativa 75% Indica 25%
  Účinek: Čisté, rychlé myšlení
  Klima: Dlouhé léto
  Chuť: Borovicová, bylinná, citrusová, ovocná, zemitá

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Konopná semena Royal Medic jsou speciálně vyšlechtěná odrůda, která přináší spojení terapeutických vlastností a vynikajícího výkonu. Tato feminizovaná odrůda je výsledkem křížení mezi slavnými genetikami Critical a Juanita la Lagrimosa, čímž vznikla unikátní kombinace.

Royal Medic (3 items) - IndorShop

Royal Medic semena se vyznačují vysokou stabilitou a snadnou pěstovatelností. Rostliny mají střední vzrůst a dosahují výšky kolem 100-120 cm. Mají pevnou strukturu a rovnoměrný růst, což zajišťuje pěstitelům snadné ovládání a údržbu. Tato odrůda je vhodná pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem.

Jednou z nejvíce přitažlivých vlastností Royal Medic je její terapeutický potenciál. Obsahuje vyšší obsah CBD, který pomáhá zmírňovat bolesti, úzkost, stres a záněty. Tato odrůda je oblíbená mezi uživateli, kteří hledají konopí s léčebnými účinky, aniž by vyvolávalo silnou psychoaktivitu.

Royal Medic má jemnou a citrusovou vůni, která je příjemná a osvěžující. Pupeny mají kompaktní strukturu a jsou pokryty vrstvou pryskyřice, která zajišťuje vynikající kvalitu a trvanlivost. Skliděné pupeny mají střední velikost a mají výrazný poměr mezi květinami a listy.

Doba květu Royal Medic je přibližně 8-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení kvalitní výtěžnosti. Pěstitelé se mohou těšit na solidní množství vysoce kvalitního materiálu s vyváženým poměrem THC a CBD.

Royal Medic feminizovaná konopná semena jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají odrůdu s terapeutickými účinky a vyváženým poměrem CBD a THC. S jejím léčivým potenciálem, příjemnou chutí a spolehlivou výtěžností je Royal Medic lákavou volbou pro pacienty, kteří hledají úlevu od různých zdravotních potíží.

Používáme ověření věku Adulto