Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

Skunk XL

Kód: 107
479 Kč 479 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 17%
  CBD: Medium
  Výnos uvnitř: 600 - 650 gr/m2
  Výnos venku: 625 - 675 gr/plant
  Výška uvnitř: 60 - 100 cm
  Výška venku: 160 - 200 cm
  Kvetení: 8 - 9 týdnů
  Měsíc sklizně: Říjen
  Genetická výbava: Skunk 1 x Afghan
  Typ: Sativa 50% Indica 50%
  Účinek: Čisté, vyklidněné, vyvážené
  Klima: Krátké léto
  Chuť: Borovicová, cukrová, ovocná, skunková, zemitá

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Skunk XL konopná semena představují ikonickou odrůdu s vynikajícími vlastnostmi, která se proslavila svou silnou vůní, vysokou výtěžností a robustním růstem. Tato feminizovaná semena jsou ideální volbou pro pěstitele, kteří hledají silnou odrůdu s charakteristickou vůní a výjimečnou úrodou.

Fleur de CBD Skunk XL Indoor (20,4 %) | 321CBD

Rostlina Skunk XL je středně vysoká a dobře se větvící, s pevnou a silnou konstrukcí. Je vhodná pro pěstování jak ve vnitřních, tak venkovních prostorách, a je schopna se přizpůsobit různým pěstovatelským metodám. Její výška se pohybuje kolem 120-150 cm, což umožňuje snadnou manipulaci a kontrolu růstu.

Pupeny Skunk XL jsou velké, husté a plné pryskyřice. Mají výraznou vůni, která kombinuje tóny zemitého dřeva, citrusů a koření. Chuť je plná a kořeněná, s náznaky ovocných tónů. Při kuřbě se uvolní intenzivní a bohaté chuťové profily, které jsou charakteristické pro Skunk XL.

Co dělá Skunk XL opravdu výjimečnou, jsou její silné a stimulující účinky. S vysokým obsahem THC dosahujícím až 18%, tato odrůda nabízí silný a povzbudivý efekt. Pocítíte vlnu energie a euforie, která vás provází po dlouhou dobu. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají povzbuzující a inspirativní zážitek.

Skunk XL je také snadno pěstovatelná odrůda, která je odolná a přizpůsobivá. Odolává chorobám a škůdcům, což usnadňuje péči o rostliny a zajišťuje konzistentní výnosy. Je to skvělá volba pro začátečníky i zkušené pěstitele, kteří si přejí spolehlivou a výkonnou odrůdu.

Pokud jste milovníkem silných a charakteristických odrůd, pak jsou Skunk XL semena pro vás tou pravou volbou. Přinášejí vám nejen vynikající úrodu, ale také silnou a povzbudivou zkušenost. Jejich výrazná aroma, vysoká výtěžnost a stimulující účinky zaručují uspokojení a potěšení pro každého pěstitele a uživatele.

Používáme ověření věku Adulto