Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

Special Kush #1

Kód: 119
225 Kč 225 Kč / 3 ks
Objednáno
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 17%
  CBD: Nízký
  Výnos uvnitř: 425 - 475 gr/m2
  Výnos venku: 500 - 550 gr/plant
  Výška uvnitř: 60 - 100 cm
  Výška venku: 200 - 270 cm
  Kvetení: 7 - 8 týdnů
  Měsíc sklizně: Konec září
  Genetická výbava: Afghan x Kush
  Typ: Sativa 20% Indica 80%
  Účinek: Tělesná uvolněnost, těžké, vyklidněné
  Klima: Krátké léto
  Chuť: Ovocná, pichlavá, zemitá

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Special Kush 1 konopná semena jsou klasickou a osvědčenou volbou pro pěstitelé, kteří hledají spolehlivou odrůdu s vysokou výtěžností a příznivou cenou. Tato odrůda, známá také jako "Kush", má kořeny v pohoří Hindu Kush, což ji dělá tradičním favoritem mezi konopnými nadšenci.

Special Kush 1

Special Kush 1 semena se vyznačují stabilitou a snadnou pěstovatelností. Rostliny mají střední až velký vzrůst, dosahující výšky kolem 100-200 cm. Mají silné větve, které podpírají jejich hojnou úrodu a zajišťují, že rostliny jsou schopny unést těžké a husté pupeny.

Jednou z hlavních výhod Special Kush 1 je její vysoká výtěžnost. Skliděné pupeny jsou velké, husté a plné pryskyřice, což zajišťuje hojné množství kvalitního materiálu. Tato odrůda je vhodná pro ty, kteří hledají odrůdu s dobrou výtěžností a ekonomickou hodnotou.

Special Kush 1 obsahuje mírně vyšší obsah THC, který se pohybuje kolem 15-20%. To zajišťuje příjemný a vyvážený účinek, který kombinuje relaxaci s mírnou euforií. Tato odrůda je vhodná pro uživatele, kteří chtějí se uvolnit a odreagovat.

Doba květu Special Kush 1 je přibližně 7-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení kvalitní výtěžnosti. Skliděné pupeny mají charakteristickou vůni a chuť, která kombinuje kořeněné, dřevité a lehce citrusové tóny. Special Kush 1 je ceněna pro svou jednoduchost, spolehlivost a tradiční konopný zážitek.

Special Kush 1 konopná semena jsou pro ty, kteří hledají spolehlivou odrůdu s dobrou výtěžností a dostupnou cenou. S jejím významným růstem, hojnou úrodou a příjemným účinkem je Special Kush 1 atraktivní volbou pro pěstitelské nadšence, kteří chtějí získat kvalitní materiál za rozumnou cenu.

Používáme ověření věku Adulto