Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

Special Queen #1 (speciální královna)

Kód: 128
249 Kč 249 Kč / 3 ks
Objednáno
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 18%
  CBD: Nízký
  Výnos uvnitř: 500 - 550 gr/m2
  Výnos venku: 500 - 550 gr/plant
  Výška uvnitř: 80 - 140 cm
  Výška venku: 200 - 270 cm
  Kvetení: 8 - 9 týdnů
  Měsíc sklizně: Konec září
  Genetická výbava: Power Bud x Skunk
  Typ: Sativa 50% Indica 50%
  Účinek: Dlouhodobé, silné, tělesná uvolněnost
  Klima: Krátké léto
  Chuť: Ovocná, skunková, zemitá

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Special Queen 1 feminizovaná konopná semena jsou ideální volbou pro pěstitelé, kteří hledají spolehlivou a cenově dostupnou odrůdu s vynikající výnosností. Tato odrůda je známá svou jednoduchostí pěstování a skvělým výkonem, což z ní činí oblíbenou volbu mezi začínajícími pěstiteli.

Special Queen 1  Cannabis Seeds - Royal Queen Seeds

Special Queen 1 semena se vyznačují stabilitou a rychlým růstem. Rostliny mají středně velký vzrůst a dosahují výšky kolem 80-140 cm. Jsou odolné a snadno se adaptovaly na různé podmínky pěstování. Tato odrůda je vhodná pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem.

Jednou z nejvíce přitažlivých vlastností Special Queen 1 je její výnosnost. Rostliny produkují bohatou úrodu velkých a hustých pupenů s vysokým obsahem pryskyřice. Sklizené pupeny mají intenzivní vůni s jemnými kořeněnými a citrusovými tóny, což přidává další vrstvu přitažlivosti k této odrůdě.

Special Queen 1 obsahuje mírně vyšší obsah THC, který se pohybuje kolem 18%. Poskytuje tak příjemný a vyvážený účinek, který kombinuje uvolnění s mírnou euforií. Tato odrůda je vhodná pro ty, kteří hledají relaxaci a mírné zlepšení nálady.

Doba květu Special Queen 1 je přibližně 7-8 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení vysoké výtěžnosti. Skliděné pupeny mají kompaktní a pevnou strukturu, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost. Special Queen 1 je také ceněna pro svou výnosnost, což přináší pěstitelům hojné množství vysoce kvalitního materiálu.

Special Queen 1 feminizovaná konopná semena jsou pro ty, kteří hledají spolehlivou a výnosnou odrůdu s dobrou hodnotou za peníze. S jednoduchostí pěstování, skvělou výnosností a příjemným účinkem je Special Queen 1 ideální volbou pro pěstitelské nadšence, kteří chtějí získat hojnou úrodu kvalitního konopí.

Používáme ověření věku Adulto