Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Sundae Driver (sundae řidič)

Kód: 158
766 Kč 766 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh Odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 23%
  CBD: Nízký
  Genetická výbava: Fruity Pebbles OG x Grape Pie
  Typ: Sativa 50% Indica 50%
  Výnos uvnitř: 400 - 450 gr/m2
  Výnos venku: 450 - 500 gr/plant
  Výška uvnitř: 90 – 140 cm
  Výška venku: 130 - 170 cm
  Kvetení: 9 - 11 týdnů
  Měsíc sklizně: Začátek října
  Klima: Dlouhé léto
  Účinek: Euforické, motivující, vyvážené
  Chuť: Borůvková, ovocná, vanilková, zemitá

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Sundae Driver feminizovaná konopná semena představují jedinečnou a lahodnou odrůdu, která kombinuje sladkou chuť, relaxační účinky a poutavý vizuální dojem. Tato odrůda je inspirovaná slavným zákuskem Sundae a nabízí vynikající konopný zážitek.

Sundae Driver semena jsou známá svou stabilitou a snadnou pěstovatelností. Rostliny mají středně velký vzrůst a dosahují výšky kolem 100-150 cm. Mají silné větve a boční růst, což podporuje tvorbu hojných a hustých pupenů. Tato odrůda je vhodná pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem.

Jednou z nejvíce fascinujících vlastností Sundae Driver je její sladká chuť. Pupeny mají intenzivní a nasládlou vůni, která připomíná kombinaci čokolády, vanilky a tropického ovoce. Při konzumaci si uživatelé mohou vychutnat bohatou paletu sladkých, ovocných a smetanových chutí, které potěší jejich chuťové pohárky. Sundae Driver je opravdovým gastronomickým zážitkem.

S vyváženým obsahem THC, který se pohybuje kolem 18-22%, poskytuje Sundae Driver uživatelům relaxaci, mírnou euforii a harmonizaci mysli a těla. Tato odrůda je vhodná pro ty, kteří hledají uklidnění, odreagování od stresu a zlepšení nálady.

Doba květu Sundae Driver je přibližně 8-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení kvalitního výtěžku. Skliděné pupeny jsou plné, husté a pokryté vrstvou pryskyřice, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost. Sundae Driver je také ceněna pro svou výtěžnost, což pěstitelům přináší hojné množství vysoce kvalitního materiálu.

Sundae Driver feminizovaná konopná semena jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají odrůdu s lahodnou chutí, relaxačními účinky a poutavým vizuálním dojmem. S její sladkou a tropickou chutí, vyváženým obsahem THC a skvělou výtěžností je Sundae Driver neodolatelnou volbou pro konopné nadšence, kteří touží po kvalitní a jedinečné konopné zkušenosti inspirované slavným zákuskem Sundae.

Používáme ověření věku Adulto