Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Sweet ZZ Auto (sladké ZZ)

Kód: 62
595 Kč 595 Kč / 3 ks
Objednáno
 
Druh odrůdy: Samonakvétací
Množství: 3 semena
THC: 18%
CBD: Nízký
Výnos uvnitř: 350 - 400 gr/m2
Výnos venku: 90 - 175g/plant
Výška uvnitř: 70-120
Výška venku: 100 - 120 cm
Kvetení: 6 - 7 Týdny
Měsíc sklizně: 9 - 11 týdnů po vyrašení
Genetická výbava: Sweet ZZ x Diesel Auto
Typ: Sativa 35% Indica 60% Ruderalis 5%
Účinek: Vyklidněné
Klima: Krátké léto
Chuť: Citrusová, cukrová, ovocná

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Sweet ZZ Auto - konopná semena představují skvělou volbu pro pěstitelé, kteří hledají snadnou a rychlou cestu k vynikající kvalitě a sladkému chuťovému zážitku. Tato samonakvétací feminizovaná odrůda konopí je výsledkem křížení mezi Sweet ZZ a ruderalis genetikou, což zaručuje stabilitu, snadnou pěstovatelnost a rychlý růst.

Rostliny Sweet ZZ Auto jsou kompaktní a dobře vyvážené. Dosahují střední výšky, což z nich činí ideální volbu pro pěstování v různých prostorových omezeních. Mají listy tmavě zelené barvy a vykazují silné klejoty pryskyřice, které jsou pokryté pupeny a mají sladkou vůni.

Jednou z největších předností Sweet ZZ Auto je její sladký a ovocný chuťový profil. Pupeny mají bohatou a lahodnou chuť, která kombinuje sladké tóny s ovocnými nuancemi. Po rozbalení se uvolňuje intenzivní aroma, které naplňuje prostor sladkou vůní.

S obsahem THC kolem 18-22%, Sweet ZZ Auto nabízí příjemné a relaxační účinky. Po kouření nebo konzumaci této odrůdy mohou uživatelé očekávat uvolnění, mírnou euforii a klidný stav. Je ideální pro odpočinek, uvolnění stresu a podporu dobré nálady.

Doba květu Sweet ZZ Auto je přibližně 8-9 týdnů od klíčení, což zajišťuje rychlou a efektivní sklizeň. Rostliny této odrůdy jsou odolné vůči plísním a chorobám, což usnadňuje jejich pěstování i pro začátečníky.

Sweet ZZ Auto konopná semena jsou ideální volbou pro pěstitelé, kteří hledají snadnou a spolehlivou cestu k vynikající kvalitě, sladkému chuťovému zážitku a příjemným účinkům. S jejich samonakvétací vlastností, kompaktním růstem a sladkým aromatem přináší tato semena jedinečnou konopnou zkušenost s minimálním úsilím.

Používáme ověření věku Adulto