Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Sweet ZZ (sladká ZZ)

Kód: 110
719 Kč 719 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 22%
  CBD: Nízký
  Výnos uvnitř: 550 - 600 gr/m2
  Výnos venku: 500 - 550 gr/plant
  Výška uvnitř: 80 - 140 cm
  Výška venku: 160 - 200 cm
  Kvetení: 7 - 9 týdny
  Měsíc sklizně: Konec září
  Genetická výbava: Grape Ape x Grapefruit
  Typ: Sativa 20% Indica 80%
  Účinek: Uklidňující, vyklidněné
  Klima: Krátké léto
  Chuť: Citrusová, cukrová, ovocná

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Sweet ZZ feminizovaná konopná semena jsou skvělou volbou pro pěstitelé, kteří hledají sladkou, lahodnou odrůdu s vysokou kvalitou a příjemnými účinky. Tato odrůda je výsledkem křížení mezi Grape Ape a Grapefruit, což jí dává bohatou a intenzivní chuť a aroma.

Sweet ZZ semena se vyznačují stabilitou a snadnou pěstovatelností. Rostliny mají středně velký vzrůst a dosahují výšky kolem 80-140 cm. Mají pevné stonky a větve, které jsou schopny snést těžké a husté pupeny. Tato odrůda je ideální pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem.

Jednou z nejvíce atraktivních vlastností Sweet ZZ je její sladká chuť. Pupeny mají bohatou ovocnou vůni, která připomíná hrozny, tropické ovoce a citrusové tóny. Při konzumaci si uživatelé mohou vychutnat kombinaci sladkého, ovocného a exotického chuťového zážitku. Sweet ZZ je skutečnou pochoutkou pro všechny!

Sweet ZZ obsahuje mírně vyšší obsah THC, který se pohybuje kolem 18-22%. Tento vyvážený obsah THC poskytuje uživatelům příjemný a vyvážený účinek. Při konzumaci mohou uživatelé očekávat relaxaci, mírnou euforii a uvolnění. Sweet ZZ je vhodná pro ty, kteří chtějí relaxovat a zbavit se stresu.

Doba květu Sweet ZZ je přibližně 7-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení kvalitní výtěžnosti. Skliděné pupeny jsou husté, kompaktní a plné pryskyřice, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost. Sweet ZZ je také ceněna pro svou výnosnost, což přináší pěstitelům hojné množství kvalitního materiálu.

Sweet ZZ feminizovaná konopná semena jsou pro ty, kteří hledají sladkou a lahodnou odrůdu s vysokou kvalitou a příjemnými účinky. S její bohatou chutí, vyváženým obsahem THC a skvělou výtěžností je Sweet ZZ neodolatelnou volbou pro konopné nadšence, kteří chtějí si vychutnat kvalitní konopí s příjemným a sladkým zážitkem.

Používáme ověření věku Adulto