Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Watermelon (vodní meloun)

Kód: 131
694 Kč 694 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 22%
  CBD: Nízký
  Výnos uvnitř: 450 - 500 gr/m2
  Výnos venku: 450 - 500 gr/plant
  Výška uvnitř: 80 - 130 cm
  Výška venku: 150 - 200 cm
  Kvetení: 7 - 8 týdnů
  Měsíc sklizně: říjen
  Genetická výbava: Watermelon OG S1
  Typ: Sativa 20% Indica 80%
  Účinek: Tělesná uvolněnost, uklidňující, uspávající
  Klima: Krátké léto
  Chuť: Ovocná, melounová

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Watermelon feminizovaná konopná semena jsou svěžím a osvěžujícím přídavkem do světa pěstitelství konopí. Tato odrůda přináší sladkou chuť a exotické aroma, které připomíná zralou a šťavnatou melounovou plodinu.

Watermelon semena mají vynikající stabilitu a jednoduchost pěstování. Rostliny mají střední až velký vzrůst a dosahují výšky kolem 100-150 cm. Mají silné větve a bohatý boční růst, což jim dodává bujný a plný vzhled. Tato odrůda je vhodná pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem.

Jednou z nejvíce fascinujících vlastností Watermelon je její sladká chuť. Pupeny mají intenzivní a nasládlou vůni, která evokuje chuť zralého melounu. Při konzumaci si uživatelé mohou vychutnat osvěžující kombinaci sladkých, ovocných a vodnatých chutí, které dodávají potěšení jejich chuťovým pohárkům. Watermelon je skutečným lahodným zážitkem.

Watermelon obsahuje mírný a vyvážený obsah THC cca.: 22 %, který poskytuje uživatelům jemný a relaxační účinek. Při konzumaci mohou uživatelé očekávat uklidnění, mírnou euforii a harmonizaci mysli a těla. Watermelon je vhodný pro ty, kteří hledají jemný a příjemný konopný zážitek.

Doba květu Watermelon je přibližně 8-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení kvalitního výtěžku. Sklizené pupeny jsou středně velké, husté a pokryté vrstvou pryskyřice, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost. Watermelon je také ceněná pro svou středně až vysokou výtěžnost, což pěstitelům přináší dostatek osvěžujícího materiálu.

Watermelon feminizovaná konopná semena jsou pro ty, kteří hledají odrůdu s výjimečnou chutí, relaxačními účinky a osvěžujícím charakterem. S její sladkou a vodnatou chutí, vyváženým obsahem THC a skvělou výtěžností je Watermelon lákavou volbou pro konopné nadšence, kteří touží po kvalitní a osvěžující konopné zkušenosti

Používáme ověření věku Adulto