Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Wedding cake (svatební dort)

Kód: 149
719 Kč 719 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 20%
  CBD: Nízký
  Genetická výbava: Girl Scout Cookies x Cherry Pie
  Typ: Sativa 20% Indica 80%
  Výnos uvnitř: 450 - 500 gr/m2
  Výnos venku: 550 - 600 gr/plant
  Výška uvnitř: 70-120
  Výška venku: 120 - 150 cm
  Kvetení: 8 - 10 týdnů
  Měsíc sklizně: Začátek října
  Klima: Krátké léto
  Účinek: Navozující smích, povznášející, tělesná uvolněnost
  Chuť: Cookie, ovocná, zemitá

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Wedding Cake feminizovaná konopná semena jsou výjimečnou odrůdou, která spojuje bohatou chuť, silné účinky a nádherný vzhled. Tato odrůda je známá svým slavným jménem a nabízí jedinečný konopný zážitek.

Wedding Cake semena mají vysokou stabilitu a jednoduchost pěstování. Rostliny mají středně velký vzrůst a dosahují výšky kolem 100-150 cm. Mají pevnou strukturu a silné větve, které podporují tvorbu těžkých a hustých pupenů. Tato odrůda je vhodná pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem.

Jednou z nejvíce fascinujících vlastností Wedding Cake je její bohatá chuť. Pupeny mají sladkou a kořeněnou vůni, která připomíná kombinaci vanilky, ovocných těst a koření. Při konzumaci si uživatelé mohou vychutnat komplexní harmonii sladkých, kořeněných a smetanových chutí, které potěší jejich chuťové pohárky. Wedding Cake je opravdovým lahodným zážitkem.

S vysokým obsahem THC, který se pohybuje kolem 20%, poskytuje Wedding Cake silný a vyvážený účinek. Při konzumaci mohou uživatelé očekávat relaxaci, euforii a mírnou sedaci. Tato odrůda je vhodná pro ty, kteří hledají silné a uklidňující účinky s potenciálem zmírnění bolesti a stresu.

Doba květu Wedding Cake je přibližně 8-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení kvalitního výtěžku. Skliděné pupeny jsou velké, husté a plné pryskyřice, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost. Wedding Cake je také ceněna pro svou výtěžnost, což pěstitelům přináší hojné množství vysoce kvalitního materiálu.

Wedding Cake feminizovaná konopná semena jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají odrůdu s bohatou chutí, silnými účinky a elegantním vzhledem. S její sladkou a kořeněnou chutí, vyváženým obsahem THC a skvělou výtěžností je Wedding Cake neodolatelnou volbou pro konopné nadšence, kteří touží po kvalitní a jedinečné konopné zkušenosti.

Používáme ověření věku Adulto