Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Wedding Gelato (svatební zmrzlina)

Kód: 122
765 Kč 765 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 25%
  CBD: Nízký
  Yield Indoor: 450 - 500 gr/m2
  Yield Outdoor: 350-400 gr/plant
  Výška Indoor: 60 - 100 cm
  Výška Outdoor: 130 - 200 cm
  Kvetení: 8 - 10 týdnů
  Měsíc Sklizně: Začátek října
  Genetická Výbava: Wedding Cake x Gelato x Gelato 33
  Typ: Sativa 40% Indica 60%
  Účinek: Euforické, Povznášející, Tělesná uvolněnost, Uklidňující
  Klima: Dlouhé Léto
  Chuť: Bylinná, Citrusová, Ovocná, Zemitá

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Wedding Gelato feminizovaná konopná semena představují vzácný genetický poklad pro pěstitelé, kteří touží po odrůdě s vynikající chutí, silnými účinky a ohromujícím vzhledem. Tato odrůda je výsledkem křížení mezi dvěma slavnými genetikami, Wedding Cake a Gelato, což jí dává unikátní kombinaci vlastností.

Wedding Gelato semena mají vysokou stabilitu a snadnou pěstovatelnost. Rostliny mají střední až velký vzrůst a dosahují výšky kolem 100-150 cm. Mají pevnou strukturu a silné větve, které jsou schopny unést bohatou úrodu těžkých a hustých pupenů. Tato odrůda je vhodná pro pěstování jak vnitřním, tak venkovním způsobem.

Jednou z nejvíce fascinujících vlastností Wedding Gelato je její výjimečná chuť. Pupeny mají sladkou a sladce kořeněnou vůni, která připomíná svatební dort a zákusky. Při konzumaci si uživatelé mohou vychutnat kombinaci sladkých, vanilkových a ovocných chutí s jemnými kořeněnými podtóny.

S vysokým obsahem THC, který se pohybuje kolem 20-26%, poskytuje Wedding Gelato silný a intenzivní účinek. Při konzumaci mohou uživatelé očekávat euforii, uvolnění a mírnou sedaci. Tato odrůda je vhodná pro ty, kteří hledají silné a relaxační účinky s potenciálem zmírnění bolesti a úzkosti. :-)

Doba květu Wedding Gelato je přibližně 8-9 týdnů, což je relativně krátké období pro dosažení kvalitní výtěžnosti. Sklizené pupeny jsou velké, husté a plné pryskyřice, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu a trvanlivost. Wedding Gelato je také ceněna pro svou výnosnost, což pěstitelům přináší hojné množství vysoce kvalitního konopného materiálu.

Wedding Gelato feminizovaná konopná semena jsou pro ty, kteří hledají odrůdu s vynikající chutí, silnými účinky a atraktivním vzhledem. S její sladkou a kořeněnou chutí, vyváženým obsahem THC a skvělou výtěžností je Wedding Gelato lákavou volbou pro konopné nadšence, kteří touží po kvalitní a jedinečné konopné zkušenosti.

Používáme ověření věku Adulto