Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

White Widow Automatic (bílá vdova)

Kód: 185
549 Kč 549 Kč / 3 ks
Objednáno
 
  Druh odrůdy: Samonakvétací
  Množství: 3 semena
  THC: 14%
  CBD: Medium
  Výnos uvnitř: 400 - 450 gr/m2
  Výnos venku: 190-240 gr/plant
  Výška uvnitř: 40 - 80 cm
  Výška venku: 50 - 110 cm
  Kvetení: 7 - 8 týdnů
  Měsíc sklizně: 10-12 týdnů po vyrašení
  Genetická výbava: White Widow x ruderalis
  Typ: Sativa 40% Indica 40% Ruderalis 20%
  Účinek: Tělesná uvolněnost, vyklidněné
  Klima: Dlouhé léto
  Chuť: Borovicová, peprná, zemitá

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

White Widow Automatic samonakvétací semeno marihuany je vynikající volbou pro pěstitelé, kteří touží po ikonické odrůdě s jednoduchým a rychlým pěstováním. Tato odrůda je výsledkem zkřížení legendární White Widow s autoflowering genetikou, což zaručuje spolehlivost a výborné výsledky.

White Widow Auto

White Widow Automatic semena mají vysokou stabilitu a snadnou pěstovatelnost. Rostliny mají střední velikost a dosahují výšky kolem 50-100 cm, což z nich činí ideální volbu pro pěstování v různých prostorových omezeních. Díky samonakvétací povaze této odrůdy, rostliny přecházejí do fáze květu automaticky bez zásahu pěstitele, což usnadňuje celý proces. Obsah THC se pohybuje okolo 14%.

Rychlý cyklus růstu a kvetení White Widow Automatic trvá přibližně 9 až 10 týdnů, což je velmi rychlé období pro dosažení plného květu. Skliděné pupeny jsou plné pryskyřice a mají charakteristický vzhled s hustými bílými pryskyřičnatými chlupy, které jsou známkou kvality odrůdy White Widow.

White Widow Automatic je známá svou vysokou výtěžností a silným účinkem. Pupeny mají intenzivní a pronikavou vůni s kořeněnými a květinovými tóny. Její účinky jsou vyvážené, poskytující uklidnění a relaxaci, která se často kombinuje s mírnou euforií a povznesením mysli.

Tato odrůda je také ceněna pro svou odolnost vůči vnějším podmínkám a nemocem. Rostliny jsou silné a odolné, což je výhodné zejména pro pěstování venku. White Widow Automatic je skvělou volbou pro pěstitele všech úrovní zkušeností, od začátečníků po zkušené pěstitele, kteří chtějí získat výborné výsledky s minimální námahou.

White Widow Automatic samonakvétací semeno marihuany je ikonickou odrůdou, která nabízí spolehlivost, výbornou výtěžnost a jednoduché pěstování. S její střední velikostí, charakteristickým vzhledem a silným účinkem je White Widow Automatic oblíbenou volbou pro pěstitelé po celém světě.

Používáme ověření věku Adulto