Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

White Widow (bílá vdova)

Kód: 92
479 Kč 479 Kč / 3 ks
Objednáno
  Druh odrůdy: Feminizovaná
  Množství: 3 semena
  THC: 19%
  CBD: Nízký
  Výnos uvnitř: 450 - 500 gr/m2
  Výnos venku: 550 - 600 gr/plant
  Výška uvnitř: 60 - 100 cm
  Výška venku: 150 - 190 cm
  Kvetení: 8 - 10 týdnů
  Měsíc sklizně: Začátek října
  Genetická výbava: White Widow S1
  Typ: Sativa 50% Indica 50%
  Účinek: Silné, vyklidněné
  Klima: Dlouhé léto
  Chuť: Borovicová, peprná, zemitá

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

White Widow konopná semena jsou klasikou mezi pěstiteli konopí a proslavily se svou vynikající kvalitou a silnými účinky. Tato feminizovaná semena jsou ideální volbou pro pěstitele, kteří touží po tradiční odrůdě s vynikající odolností a univerzálními vlastnostmi.

White Widow

Rostlina White Widow je středně vysoká, robustní a dobře se větvící. Je schopna se snadno přizpůsobit různým prostředím a je vhodná pro pěstování jak ve vnitřních, tak venkovních prostorách. Její výška se pohybuje kolem 80-120 cm, což umožňuje snadnou manipulaci a diskrétní pěstování.

Pupeny White Widow jsou husté, plné pryskyřice a pokryté jemnými chloupky. Mají bílou vrstvu pryskyřice, která jim dodává charakteristický vzhled a pojmenování. Tato odrůda je známá svým výrazným a intenzivním aroma, které kombinuje příjemné tóny zemitého dřeva, citrusů a koření. Chuť je bohatá a pronikavá, s lehkými ovocnými podtóny.

White Widow je také známá svými silnými účinky. S vysokým obsahem THC dosahujícím až 20%, tato odrůda nabízí kombinaci energetického povzbuzení a fyzické relaxace. Pocítíte euforii a zvýšenou kreativitu, které se postupně mění v klid a uvolnění. Je to ideální volba pro uživatele, kteří hledají vyvážený a příjemný zážitek.

White Widow je také velmi odolná a snadno pěstovatelná odrůda. Odolává chorobám a škůdcům, což usnadňuje péči o rostliny a zajišťuje konzistentní výnosy. Je to vynikající volba pro začátečníky i zkušené pěstitele, kteří si přejí spolehlivou a výkonnou odrůdu.

Pokud hledáte osvědčenou a klasickou odrůdu konopných semen, pak jsou White Widow semena pro vás tou pravou volbou. Přinášejí vám kvalitní úrodu, vynikající chuť a silné účinky. Jejich univerzální vlastnosti a snadná pěstovatelská zkušenost zajišťují spokojenost a radost z pěstování.

Používáme ověření věku Adulto