Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Dragon Spirit NANO - Zelený kratom

Kód: 197
549 Kč –72 %
zelenykral nano kratom vakuově balený kratom bílý kratom červený kratom zelený kratom nejlepší kratom kratom třebíč
549 Kč –72 % 150 Kč 150 Kč / 100 g
Skladem

Výhody kratomu od ZelenyKral.cz

NANO technologie zpracování
NANO kratom má rychlejší nástup účinku, lepší rozpustnost, silnější a dlouhotrvající účinek.

Vakuově balený
Ochrana proti vlhkosti, která zabraňuje vzniku plísní.
Nedochází k úbytku účinných látek.
Delší doba trvanlivosti.
Kupujete čistých 100 gramů NANO kratomu bez vzdušné vlhkosti. Vzdušná vlhkost znehodnocuje kvalitu a účinky kratomu. Přispívá také k tvorbě plísní a nežádoucímu zvýšení váhy (kratom na sebe váže vzdušnou vlhkost a tím nabírá na váze, což je nežádoucí).

 

Motivace a koncetrace                   

80%
Učení a kreativita 70%

Energie a výkon 80%

 

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Představujeme Vám náš výjimečný kratom ZelenyKral Dragon Spirit NANO! Tento jedinečný produkt je výsledkem špičkové nano technologie, která přináší neuvěřitelně působivý zážitek z kratomu.

Dragon Spirit NANO kratom od ZelenyKral.cz se vyznačuje mikroskopicky malými částicemi, které umožňují rychlou a efektivní absorpci účinných látek do vašeho těla. Díky této revoluční technologii se představované kratomové listy rozpadají na miniaturní částice, které pronikají do vašeho těla snadněji a rychleji než kdy předtím.

Přednosti Dragon Spirit NANO kratomu jsou jedinečné. Již během několika minut po požití začnete pociťovat jeho sílu a účinky. Cítit se budete, jako byste vstoupili do jiného světa plného klidu, pohody a harmonie. Náš Dragon Spirit NANO kratom vás zahrne vlnou povznesení, která osvobodí vaši mysl a tělo od stresu a napětí každodenního života.

Kromě rychlosti a intenzity účinku vyniká Dragon Spirit NANO kratom také vysokou kvalitou. Snažíme se dodávat pouze nejčistší a nejvíce přírodní kratom, aby vaše zkušenost byla naprosto autentická a nezapomenutelná. Jsme hrdí na to, že spolupracujeme s důvěryhodnými farmami, které se specializují na pěstování kratomových listů s nejvyšší péčí a odborností.

ZelenyKral Dragon Spirit NANO kratom je více než jen obyčejný produkt - je to brána do světa neuvěřitelných smyslových zážitků a prožitků. Objednejte a vyzkoušejte tento fenomenální kratomový produkt, který vám otevře dveře do nových dimenzí pohody a relaxace.

Podle legislativy ČR není kratom schválen jako potravina nebo výživový doplněk. Kratom se prodává pouze ke studijním a sběratelským účelům. Neneseme odpovědnost za škody způsobené nesprávným užitím. 

čerstvý zelený list kratomu (mitragyna speciosa) s kratomovým práškem - zelený kratom - stock snímky, obrázky a fotky

Používáme ověření věku Adulto