Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - Red Maeng Da NANO - Červený kratom

Kód: 203
499 Kč –20 %
zelenykral nano kratom vakuově balený kratom bílý kratom červený kratom zelený kratom nejlepší kratom kratom třebíč
499 Kč –20 % 399 Kč 399 Kč / 100 g
Skladem

Výhody kratomu od ZelenyKral.cz

NANO technologie zpracování
NANO kratom má rychlejší nástup účinku, lepší rozpustnost, silnější a dlouhotrvající účinek.

Vakuově balený
Ochrana proti vlhkosti, která zabraňuje vzniku plísní.
Nedochází k úbytku účinných látek.
Delší doba trvanlivosti.
Kupujete čistých 100 gramů NANO kratomu bez vzdušné vlhkosti. Vzdušná vlhkost znehodnocuje kvalitu a účinky kratomu. Přispívá také k tvorbě plísní a nežádoucímu zvýšení váhy (kratom na sebe váže vzdušnou vlhkost a tím nabírá na váze, což je nežádoucí).

Motivace a koncetrace 90%
Učení a kreativita 80%

Energie a výkon 30%

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Představujeme Vám jedinečný produkt z řady kratomových extraktů ZelenyKral Red Maeng Da NANO kratom. Tento neuvěřitelně vzácný a vzrušující kratomový extrakt v sobě ukrývá všechny kvality klasického kratom Red Maeng Da, avšak v nové úrovni jemnosti a síly.

ZelenyKral Red Maeng Da NANO kratom je vyroben pomocí inovativní technologie, která umožňuje důkladné mletí a zpracování listů kratomu na mikroskopickou úroveň. Tímto způsobem se dosahuje výrazného zvýšení koncentrace účinných látek a jejich rychlého a efektivního uvolňování.

Když si vezmete kratom Red Maeng Da NANO, budete okouzleni jeho jemnou konzistencí, která se snadno smísí s vodou nebo jinými tekutinami. Jeho zářivá červená barva je příslibem silné a účinné zkušenosti.

Po užití tohoto extraordinárního kratomového extraktu se můžete těšit na intenzivní a vyvážený účinek. Kratom Red Maeng Da NANO od ZelenyKral.cz je známý svým povzbudivým a stimulujícím účinkem, který vás nabije energií a zlepší vaši koncentraci. Zároveň však udržuje svou jedinečnou relaxační sílu, která pomáhá uvolnit napětí a zklidnit mysl.

ZelenyKral Red Maeng Da NANO kratom je také ceněn pro své analgetické a protizánětlivé vlastnosti. Může pomoci zmírnit bolest a zlepšit celkový pocit pohody.

Kratom Red Maeng Da NANO je péčí a láskou vyroben, aby přinesl jedinečný zážitek. Dopřejte si luxusní kvalitu kratomu ve svém denním rituálu a objevte nové rozměry jemnosti a síly s kratom Red Maeng Da NANO od ZelenyKral.cz.

Podle legislativy ČR není kratom schválen jako potravina nebo výživový doplněk. Kratom se prodává pouze ke studijním a sběratelským účelům. Neneseme odpovědnost za škody způsobené nesprávným užitím. 

zelené listy mitragyna speciosa korth (kratom) izolované na bílém pozadí, zdravotní péče a midical koncept - kratom  - stock snímky, obrázky a fotky

 

Používáme ověření věku Adulto