Zelený král ti dává dopravu ZDARMA nad 999 kč

ZelenyKral - White NANO - Bílý kratom

Kód: 206
499 Kč –69 %
zelenykral nano kratom vakuově balený kratom bílý kratom červený kratom zelený kratom nejlepší kratom kratom třebíč
499 Kč –69 % 150 Kč 150 Kč / 100 g
Skladem

Výhody kratomu od ZelenyKral.cz

NANO technologie zpracování
NANO kratom má rychlejší nástup účinku, lepší rozpustnost, silnější a dlouhotrvající účinek.

Vakuově balený
Ochrana proti vlhkosti, která zabraňuje vzniku plísní.
Nedochází k úbytku účinných látek.
Delší doba trvanlivosti.
Kupujete čistých 100 gramů NANO kratomu bez vzdušné vlhkosti. Vzdušná vlhkost znehodnocuje kvalitu a účinky kratomu. Přispívá také k tvorbě plísní a nežádoucímu zvýšení váhy (kratom na sebe váže vzdušnou vlhkost a tím nabírá na váze, což je nežádoucí).

 Motivace a koncetrace 80%
 Učení a kreativita 50%

 Energie a výkon 90%

Detailní informace

Premium kvalita
Premium kvalita
100% kratom bez příměsí, vakuově balený, NANO technologie zpracování, 2x UV sterilizovaný
Vakuově balený NANO kratom
Vakuově balený NANO kratom
jedni z mála v ČR!
Okamžité odeslání objednávky
Okamžité odeslání objednávky
to co potřebuješ, proto objednávky odesíláme ihned
Pečlivě vybíráme dodavatele
Pečlivě vybíráme dodavatele
Zelený král za kvalitu ručí

Detailní popis produktu

Představujeme Vám náš nejnovější skvost ZelenyKral White NANO kratom! Tento úchvatný produkt je vrcholem inovace v oblasti kratomových sort, který přináší osvěžující a povzbuzující zážitek.

White NANO kratom je výsledkem nejmodernějších technologií v oblasti nano výroby, které zajistí rychlou a intenzivní absorpci účinných látek do vašeho těla. Tento kratom je prezentován ve formě mikroskopicky malých částic, které umožňují účinným látkám pronikat do vašeho systému rychleji a efektivněji než kdy jindy.

Přednosti White NANO kratomu od ZelenyKral.cz jsou překvapivé a povzbuzující. Po požití tohoto kratomu budete okamžitě cítit jeho povzbuzující a stimulační účinky. Budete procházet dnem s novou energií a pozitivním přístupem. ZelenyKral White NANO kratom je ideální pro ty, kteří potřebují ranní nebo odpolední povzbuzení, pro zvýšení bdělosti a mentálního ostří.

Kromě svých povzbuzujících účinků je White NANO kratom od ZelenyKral.cz také známý svou kvalitou a přírodností. Spolupracujeme pouze s nejlepšími farmami, které dbají na detaily a kvalitu pěstování a zpracování kratomových listů. To zajišťuje, že dostáváte produkt, který je v TOP kvalitě, čistý a plný přírodních účinných látek.

ZelenyKral White NANO kratom je symbolem svěžesti, energie a pozitivního naladění. Přináší vám jedinečný zážitek, který oživí vaše smysly a přinese vám nezapomenutelné chvíle radosti.

Podle legislativy ČR není kratom schválen jako potravina nebo výživový doplněk. Kratom se prodává pouze ke studijním a sběratelským účelům. Neneseme odpovědnost za škody způsobené nesprávným užitím. 

zelené listy mitragyna speciosa korth (kratom) izolované na bílém pozadí, zdravotní péče a midical koncept - kratom  - stock snímky, obrázky a fotky

Používáme ověření věku Adulto